Rize’den Derik’e uzanan yardım eli

Bu alana eklemiş olduğunuz haberle ilgili kısa bir özet bilgisi ekleyebilirsiniz. Bu metin yazı düzenleme sayfasında “Özet” bölümünden eklenebilir. Özet eklenmişse başlık altında kalın olarak bu şekilde gösterilir, eklenmemişse bu alan boş kalır.

Rize’den Derik’e uzanan yardım eli
Yayınlama: 20.09.2023
Düzenleme: 26.09.2023 14:11
41
A+
A-

İsminin öne çıkmasını istemeyen iş insanı yardımsever vatandaş Derik’in Çadırlı köyündeki çocuklara yardım eli uzattı.

İsmini vermek istemeyen Rizeli iş insanı yardım elini Mardin Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği Başkanı Harun Çınar’ın aracılığıyla Mardin Derik Çadırlı Köyüne uzattı.

Mardin Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği Başkanı Harun Çınar yaptığı açıklamada, “Bugünkü iyilik durağımız Mardin Derik Çadırlı Köyü. Hepimizin emaneti Olan çocuklarımızın yüzüne bir tebessüm gülücük katabilmek İçin, çocuklarımıza Rize’den İsmini vermek istemeyen iş İnsanı bize göndermiş olduğu kıyafetleri hediye ettik. Çocuklarımız inanılmaz mutlu oldu. Onlar bizim gelecek nesillerimiz. Allah’ın İzniyle bu can bu bedende olduğu müddetçe bu mücadele devam edecek. Köydeki okul müdürümüz ve hocalarımızın bize göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolayı Mardin Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği ailesi olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Emeği, desteği geçen herkesten Allah Razı Olsun. Ne demiştik; Bir Olacağız, birlik Olacağız, birlikte başaracağız. Çünkü biz birlikte güçlü bir Türkiye’yiz. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi bozmasın”dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.