Mardin Valisi Tuncay Akkoyun Derik ilçesini ziyaret etti

Mardin Valisi Tuncay Akkoyun Derik ilçesini ziyaret etti
Yayınlama: 02.12.2023
Düzenleme: 02.12.2023 11:13
48
A+
A-

Mardin Valisi/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, ilçe ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor.

Bu kapsamda, Derik ilçesine yapılan yatırımlar hakkında bilgi almak, ilçede incelemelerde bulunmak, Derikli vatandaş ve esnaflar ile bir araya gelmek üzere Derik ilçesini ziyaret etti.
Beraberindeki heyet ile birlikte Derik ilçesinde yapılan, yapılması planlanan ve devam eden projeleri/yatırımları yerinde inceleyip ilçenin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Validen vatandaşlara yakından ilgi ve uzun süre sohbet 


İlk olarak Derik Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Akkoyun, Kaymakam/Belediye Başkan V. Evren Çakır ve Kurum Amirlerinden ilçede yürütülen kamu çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Ardından Derik İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek görevli Mehmetçikler ile öğle yemeği yiyen Vali Akkoyun, daha sonra Tekstil Atölyesi’ni ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Son olarak esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, yakından ilgilenen ve uzun süre sohbet eden Mardin Valisi/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun; Derikli vatandaşlara ilgileri için teşekkür edip, ziyaret, denetim ve incelemelerini sona erdirerek ilçeden ayrıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.