Mardin 1969 Spor teknik direktör Cevdet Uzunköprü ile yollarını ayırdı

Mardin 1969 Spor teknik direktör Cevdet Uzunköprü ile yollarını ayırdı
Yayınlama: 07.11.2023
28
A+
A-

Takımımızın Teknik Direktörlüğünü üstlenen Cevdet Uzunköprü ile karşılıklı yaptığımız istişareler sonucu  yollarımızı ayırma kararı aldık.

Mardin 1969 Spor Karşılıklı anlaşarak teknik direktör Cevdet Uzunköprü ile karşılıklı istişare sonucu yollarını ayırdı

Teknik direktör olarak daha önceki sezonlarda Mardin’e başarılı bir şekilde hizmet eden Cevdet Uzunköprü ile 2022-2023 sezonu için tekrar anlaşarak koskocaman  bir sezonu namağlup bitirerek bir yıl aradan sonra 3 Lig’e yükselme başarısı gösterdik.
Mardin 1969 Sporumuzun bu başarısının en büyük mimarı hiç kuşkusuz Cevdet Uzunköprü ve ekibi olmuştur. Çok uzun ve yoğun bir sezonu şampiyonlukla taçlandırdıktan  sonra 3. Lig için bütçemiz doğrultusunda kadromuzu kurduk.
Takımımız, TFF 3. Lig 1. Grup 2023-2024 Futbol sezonuna 4-0 gibi güzel bir başlangıç yaptı. Ancak geride kalan 9 haftada  8. haftayı BAY geçirerek ligde oynadığımız 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 yenilgiyle 11 puanla 9. sırada bitirdik. Gelinen noktada Takımımızın Teknik Direktörlüğünü üstlenen Cevdet Uzunköprü ile karşılıklı yaptığımız istişareler sonucu  yollarımızı ayırma kararı aldık.
Sayın Cevdet Uzunköprü’ye bugüne dek ortaya koyduğu tüm emekleri için teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalanında başarılar diliyoruz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.