Songül Özbahçeci ve Cengiz Temelli’den Bayram Mesajı

Songül Özbahçeci ve Cengiz Temelli’den Bayram Mesajı
Yayınlama: 09.04.2024
Düzenleme: 09.04.2024 10:45
118
A+
A-

Derik Belediye Eşbaşkanları Cengiz Temelli ve Songül Özbahçeci, Ramazan Bayramı dolayısyla kutlama mesajı yayınlayarak, “Ramazan Bayramı özgürlük ve barışa vesile olsun” dedi.

Derik Belediye Eşbaşkanları Cengiz Temelli ve Songül Özbahçeci Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınlandı. Temelli ve Özbahçeci; halkların Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, Bayramın ezilen halkların özgürlüğüne ve başta Ortadoğu olmak üzere tüm dünya halklarının barışına vesile olmasını diledi. 

 Cengiz Temelli ve Songül Özbahçeci’nin yayınladığı mesaj şu şekilde; 

“Değerli halklarımız, kıymetli Derik halkı; 

Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, bir bayrama daha kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlarımız gönül köprülerinin kurulduğu, muhabbet bağının arttığı, yüreklerin sevgiyle coştuğu özel günlerdir.

Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlarımızı en güzel şekilde değerlendirmeliyiz.

Bu önemli günleri en güzel şekilde geçirmek her bir yurttaşımızın hakkıdır. Bayramların huzur ve mutluluk getirmesi, demokrasi, barış ve özgürlük içinde bir yaşam ile mümkündür. Bu vesile ile başta Derik halkımız olmak üzere tüm halklarımızın ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlar, Bayramın ezilen halkların özgürlüğüne ve başta Ortadoğu olmak üzere tüm dünya halklarının barışına vesile olmasını dileriz.” 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.